Video on demand = Vzduch na vyžiadanie

Obsah je kráľ. V prípade eShopu niekoľkonásobne. Veď, čo chcete predávať, keď máte prázdne regály ako v 80. rokoch.

Tak toto mi napadlo, keď som si čítal článok Patrika Zandla o to ako Jdeme do online videa. Pospomínal tam všelijaké služby, no ani na jednej som si nevybral. Všade to s ponukou vyzeralo ako v tých 80. rokoch. A to veru nie som náročný divák. Nejaký dobrý trilerík či seriálik o aspoň 20. častiach a chrochtám blahom. Prípadne Anthony Hopkins v hlavnej úlohe a pozerať to môžem dokola. To už aj verejnoprávna televízia má zaujímavejšiu ponuku.

Obligátna odbočka v druhej tretine filmu pred zásadnou scénou:
Onehdá som odhadoval Marigoldov najbližší internetový projekt. Zdá sa, že môžem v odhadovaní smelo pokračovať naznačeným smerom. Evidentne si robil prieskum a škoda by bolo na tejto piplavej rešeršnej práci aj trochu nezarobiť. Tak to spracoval do článku. Keď to takto spravíte zabijete 3 muchy jednou ranou. Zarobíte si na kávu, čo ste pri tej rešerši vypili a posilníte svoj obraz odborníka v očiach svojich obchodným partnerov. Obavu z vyfúknutia nápadu mať nemusíte, lebo neuvediete všetko. Neuvedenie pár zásadných skutočností, naopak odvedie konkurenciu do slepej uličky. (((Alebo je všetko inak a vytváram mýty a legendy)))

Toť nedávno som začal frčať na ADSL a T-Com mi dal ako poďakovanie za podporu monopolu 11 000 bodov. Aj by som míňal, aj by mi to prišlo v rozumnom čase… Ale za čo priatelia, začo?Po nórskych filmoch mi naozaj srdco nepiští. Niet sa čo čudovať, že TOP 5 najpredávaneších s úspechom pokrylo všetkých 5 filmov z adult sekcie.

Ale riešenie tu je. Moje video on demand síce sťahujem rýchlosťou 3 filmy za 2 dni, no výber je presne podľa môjho gusta. Zvedavý ste, čo? Veru, Až do domu, až pred bránku. Dnes objednám a zajtra večer pozerám.

To be continue…