Šálka celulózy: Apple iPhone na jeseň v EU

Mením taktiku. Doteraz som podával celulózový výluh po celých kanviciach a vy ste si mohli vďaka medzititulkom naliať tú svoju šálku. Od teraz do neurčita budem podávať celulózové výluhy dividované a adjustované do jednotlivých šálok. V lekárni je taxa labórum za dispenzáciu zaujímavejšia, tak vyskúšam túto fintu na zdravotnom poistení aj v prostredí môjho blogu. Toš uvidíme, povedal zrakovo znevýhodnený, tak ak máte pripomienku, inzultáciu, či rovno túžite po defenestrácii, neskáčte, ale komentujte.

Toto ma pobavilo:Apple chce porazit Microsoft na webu Jednak ten nadpis a aj doleuvedený citát.

„iPhone by se měl na americkém trhu objevit na konci tohoto měsíce. Jeho výhradním prodejcem bude mobilní divize telekomunikační společnosti AT & T dříve známá pod jménem Cingular. Cena přístroje se bude pohybovat od 499 do 599 dolarů (10 500 – 12 600 korun). V Evropě by se měl iPhone začít prodávat až ve čtvrtém čtvrtletí letošního roku.“

Nadpis preto, že byť väčší ako nula je pre každé reálne číslo hračkou. Čudujete sa prečo nula? Nuž nepoužívam žiadnu internetovú službu od Microsoftu a ako tak sledujem štatistiky, tak podobne sa chová kde-kto. Jo IE? A to je, prosím vás, aké na webu? To je predsa desktovpový program na prístup do internetu a k internetovým službám.

Ten citát ma aj prekvapil. Som myslel, že sa slávny iPhone už v Amerike predáva. Keď si dám nadpis, citát a informácie o uzavretosti iTunes dohromady, myslím, že nás čaká pred Vianocami pekné safari. Po nedávnych cudzích a cudzích skúsenostiach začínam dúfať, že za výkon bude po novom roku vyhodené celé marketingové oddelenie Apple. (Vysvetlenie: že sa im nepodarí vstúpiť na trh, zamiešať s podielmi na trhu a pre túto neschopnosť ich vyhodia)

Čerstvá voda do celulózového výluhu: MaLer.cz – Update bety Safari 3.0.1 na Windows. Tak, mac-sochisti, dajte vedieť, či to má cenu skúšať. Konečne môžno dôjde aj na elementárnu vec a zatiaľ to bolo technicky nemožné zistiť. Či Safari pre Win a Safari pre Mac vykresľuje rovnako vrátane tých chýbajúcich slov, čiar a podobne. Lebo veď hlavne o to vraj išlo.

Zdieľať?