Blog o láske

Dvaja
M+M

Poznám to a verte mi je to krásne milovať a pravidelne sa zaľúbiť znovu a znovu do svojej ženy.

Voľakedy dávno, keď som bol prvýkrát zaľúbený do svojej ženy som si písal moje pocity. Chvíľu, ale naozaj len chvíľu a každé prázdniny sme si písali navzájom. Krásne listy tých najzaľúbenejších ľudí na svete.

Veru dlho som nechcel uveriť, že som stretol to, na čo sa hodí to jediné správne pomenovanie: Láska, priateľka a mama mojich detí.

Niekde by som to všetko našiel. Zapísané neúhľadným písmom s mnohými gramatickými chybami. A bolo by to presné a rovnaké ako som dnes našiel na blogu Branka Štefanatného (blog.sme.sk).

Ak chcete niečo vedieť o láske, choďte tam. Aby ste dlho nepátrali, takto to začalo: Moja rozprávka. Blog – Branko Štefanatný (blog.sme.sk)

Lásky a dobra nikdy nie je dosť.

Zdieľať?

2 komentáre pri “Blog o láske

  1. ja na lasku zatial moc neverim, viem, ze je to pocit, ktory je krasny, hlavne na zaciatku, ale potom mam pocit, ze to caro sa vypari a potom sa to stane uz len zvykom…svojho partnera mozme zacat vnimat ako rodinu s ktorou sme kazdy den a aj ked sa s nimi hadame, milujeme ich, a tak isto je to aj s partnerom, niekedy nam ide na nervy, ale ked ho stratime, je nam smutno, ano je to laska, ale pre mna je najkrajsie to prve caro, potom ma to uz nebavi… 😀

  2. ja na lasku zatial moc neverim, viem, ze je to pocit, ktory je krasny, hlavne na zaciatku, ale potom mam pocit, ze to caro sa vypari a potom sa to stane uz len zvykom…svojho partnera mozme zacat vnimat ako rodinu s ktorou sme kazdy den a aj ked sa s nimi hadame, milujeme ich, a tak isto je to aj s partnerom, niekedy nam ide na nervy, ale ked ho stratime, je nam smutno, ano je to laska, ale pre mna je najkrajsie to prve caro, potom ma to uz nebavi… 😀

Komentáre sú uzavreté.