Morálna sila a peniaze súperia v zametaní histórie

Toto je len znáška súvisiacich článkov. Čo sa z týchto zárodkov vykľuje vo vašej hlave, nechám len a len na vašu imagináciu a vašu prizmu, ktorou sa pozeráte na svet.

Prvým článokom a hlavnou inšpiráciou je Začal mít rád Fandor Alzasoft?

„Ale k jádru pudla, které mě donutilo napsat tento příspěvek. Něco jsem hledal na Fandorově blogu a jaké bylo mé překvapení, že se po jeho původních a značně vyhraněných názorech na Alzasoft na jeho webech slehla zem.Dovolím si jednu citaci z jeho staršího postu:

„Asi rok po zveřejnění postu se mi ozvala nějaká jejich micinka z marketingu a nabídla mi 1000 czk za stažení postu. Chvilku jsme si psali, ale nepřistoupili na mé podmínky (chtěl jsem, aby poslali 50k czk Člověku v tísni za stažení postu, sám jsem žádné peníze nechtěl).“

Druhým je trochu teórie: Firmám ide na webe o povesť

Podľa Benedigovej platí pre firmy zlaté pravidlo, ako takéto sťažnosti riešiť: zodpovedne sa pozrieť na problém a rýchlo komunikovať. „Nesmie sa klamať a zbytočne zahmlievať situácia.”
Neoprávnenú sťažnosť treba odmietnuť a pri oprávnenej prijať opatrenia. Potom treba informovať médium, ktoré sa sťažnosťou zaoberá, a jeho prostredníctvom aj svojich zákazníkov. „Tí vedia pochopiť problém, neodpúšťajú však klamstvo a arogantnosť,“ hovorí Benedigová.

Tretím sú komentáre k môjmu článku Hádka, ktorú nikto nemôže vyhrať

Po štvrté: trochu inej teórie napríklad v článku Pět způsobů obrany vlastní online pověsti

Po piate: Odstraňovanie neželaných záznamov na internete je určíte zaujímavý spôsob podnikania. (Odkaz na vašu obľúbenú firmu na marketingovú deratizáciu webu môžete dať do komentárov.)

Zdieľať?

2 komentáre pri “Morálna sila a peniaze súperia v zametaní histórie

  1. Samozrejme, staznosti.sme.sk nie je deratizácia, ale naopak ratizácia. Iba mi tak prišla na um pri čítaní…

Komentáre sú uzavreté.