Pestrá slovenská blogosféra

Priatelia, nie len na www.blog.sme.sk sú blogy. Aj všelikde inde napríklad…

Trochu vaty na úvod, kým sa dostanem k linkom a k osobnému ohodnoteniu, či čo si o nich myslím.

Dnes som sa pozeral, tak ako každý deň, na stránky svojich počítadiel a pýtal som sa ich: (pozor bude snaha o vtipnú narážku) Počítadielko, počítadielko, odkiaľ ľudia ku mne prichádzajú? Kto je najväčší citovač mojich myšlienok?

Počítadlo integrované do môjho publikačného systému b2evolution na ktorom píšem náš rodinný blog mi povedalo, že najlepším odkazovačom je dnes služba www.naj.sk. Zdá sa mi to divné. Veď to je počítadlo, nie vyhľadávač. Za tie roky (veru už roky (keď prižmúrim obe oči)) som sa naučil, že užívatelia sú divný.

Keď už som na tom naj.sk bol, tak som sa mrkol do sekcie weblogy. Priatelia, tam sa dejú veci. Napočítal som 38 slovenských blogov, ktoré mali dnes (dátum vydania tohoto článku tu niekde poletuje) aspoň jednu návštevu. Preklikal som prvých 20 a tu je výber toho čo ma po rýchlom preletení zaujalo.

Verím že som v skúške z politickej korektnosti obstál. Nerád by som totiž napísal o horeuvedených blogoch čokoľvek unáhlené. Naozaj som ich prebehol len zbežne, no zistenie, že slovenská blogosféra kvitne, vyvolalo vo mne pretlak a som rád, že ho môžem na vás vypustiť.

Zdieľať?