Prosím, 6x stačilo, slintajúci idiot až 10 dní pred voľbami

Fakt mi je jedno, či politik robí 150 klikov myšou alebo len 10. Fakt mi je jedno, či si kladie na stôl pri obede s veľvyslancami vidličku alebo lakte alebo peňaženku.  A už úplne je mi fuk, či premiérka nosí alebo nenosí k letným šatom silónky.

Prvý článok s polonahým Ficom bol o tom, že premiér pohorel v rebríčku najsexi politikov jedného amerického portálu. Na druhý deň sa noviny pýtali, či si premiér naozaj zaslúži v rebríčku až 141. miesto a zverejnili fotografiu Fica ako vystupuje z jazera v mokrom tričku, ktorú do redakcie poslal “čitateľ”. Vo štvrtok zverejnil denník fotografiu do tretice: Premiér má celebritného dvojníka a porovnával Ficovu hruď s hruďou herca Daniela Craiga,ktorý hrá Jamesa Bonda. Svoju hruď v médiách zverejňuje rád aj Ficov hlavný mediálny poradca a riaditeľ tlačového odboru Úradu vlády Erik Tomáš. Zdroj: Fico behá po lese sám s profesionálnym kameramanom

Nie je mi jedno, že politická strana Smer vládne krajine, pričom nemá ani jedného odborníka. A už vôbec mi nie je jedno, že politici tejto strany tak skomplikovali právne prostredie Slovenskej republiky, že sami nie sú schopní sa v ňom vyznať a dodržiavať pravidlá, ktoré si sami vymysleli.

Ale veď čo sa čudujem: Na čo riadiť dobre štát a byť za to za odmenu opätovne zvolení? Stačí postaviť pár ihrísk a vaše podnikanie vo firme Štát, s.r.o. môže pokračovať.

Niektorí sú schopní to seba urobiť aj  slintajúceho idiota, ak by mu to pomohlo k podnikaniu vo firme Štát, s.r.o.  A debilkovia to potom odmenia volebným hlasom. Schválne, kto bude prvý?