Takí ľudia blogujú, čo by jakživ neblogovali

Tentokrát je  to vďaka Facebooku. Áno, je to tak, tak ako Google nie je vyhľadávač, ale mediálna agentúra, rovnako Facebook nie je komunikačný nástroj, ale webhosting.

Už som to takto formuloval pradávno (A máme tu 350 miliónov nových blogérov), ale nedávno  mi to udrelo priamo do nosa pri pohľade do svojho f-konta. Skutočne, sú ľudia, od ktorých by som naozaj neočakával ani čiarku pred zaplatením. O to šokujúcejší je pohľad na ich f-nástenku.

Možno to prekvapenie umocňuje, že iný f-priateľ hodil do f-pľacu:

Hezký postřeh. Povinný podnět k zamyšlení všem Ostapům Benderům blouznícím o tom, že komerčním výsledkům reklamy na FB stojí v cestě pouze „správné provedení“. Blbý čas a blbé místo jsou mocní čarodějové…

Na stanici metra vo Washingtone DC sa postavil muž a začal hrať na
husliach

Facebooky sú rôzne, každý ho má taký, akých f-priateľov tam má naskladaných, preto verím, že vy to tak vidieť nemusíte.

Pod čiarou: Pri písaní horeuvedeného som narazil na morálnu dilemu, či linkovať konkrétne profily.  Tak som to tentokrát nechal len tak. A že  sa  dá odhadnúť z môjho profilu? Tak to vám prajem príjemnú zábavu v  lámaní druhej metódy podľa Indiana Jones. S linkovaním fotiek nie je problém, tie sú dostupné komukoľvek vždy  bez ohľadu na to, ako veľmi sa snažíte pritiahnuť opraty v nastaveniach.

3 komentáre pri “Takí ľudia blogujú, čo by jakživ neblogovali

  1. Photos Unavailable

    We’re sorry, photos aren’t available right now. Please try again later.

    malo by to fungovat?

  2. To je vlastnosť Facebooku, že občas na ňom niečo nefunguje, že sa veci správajú nepredvídateľne a podobne. 🙂

Komentáre sú uzavreté.